خانه » پمپ دیافراگمی » آرگال » پمپ دیافراگمی آرگال مدل MISTRAL

پمپ دیافراگمی آرگال مدل MISTRAL

پمپ دیافراگمی آرگال مدل MISTRAL که در دسته آرگال قرار میگیرد و با توجه به خصوصیات منحصر به فرد امن ترین و مناسب ترین گزینه و راه حل برای فعالیت های خطرناک و محترقه که در شرایطی که قابلیت اشتعال دارند، می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تمام ساختمان بدنه پمپ ها و همچنین شیر های هوا ((ایر موتور )) از جنس استنلس استیل ۳۱۶ که پمپ ها را در برابر خوردگی شیمیایی مقاوم میکند و موجب سخت شدن آن میشود و همچنین استفاده از این مواد در ساختار بدنه و ایر موتور موجب عملکرد عالی و پیوسته آن ها میشود .

آرگال طراح و سازنده پمپ های دیافراگمی با مزیت کاهش در مصرف انرژی و هزینه است چرا که با کاهش میزان مصرف هوای پمپ در عین حفظ ابعاد پمپ ،قیمتی مقرون به صرفه دارد .

آرگال با سابقه ۴۰ ساله در ساخت پمپ های مقاوم در برابر سایش و خوردگی در زمینه ، در طراحی پمپ و حل مشکل یک متخصص به شمار می رود .

سری پمپ های دیافراگمی میسترال برای اکثر کاربرد های صنعتی ایده آل می باشد . این جدید ترین پروژه آرگال از آخرین تکنولوژی استفاده می کند تا حداکثر قابلیت اطمینان را در پمپ تضمین نماید . کیفیت و عمر دیافراگم ها بهبود یافته است . زمان های تعمیرات کاهش پیدا کرده و پیشنهادی با کیفیت در عین اقتصادی بودن به شمار می رود.

فواید قابل توجه سیستم ایرموتور طراحی شده برای MISTRAL

  • سادگی و مقاومت بالا ساختار
  • جنس بسیار مقاوم در برابر خوردگی شیمیایی در بازه کار کرد طولانی
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
  • جابه جایی و ورود و خروج هوا با سرعت بالا
  • مصرف هوا به میزان مناسب و بهینه

 

ویژگی منحصربه  فرد پمپ های MISTRAL

در واقع طراحی سیستم پمپ های MISTRAL به گونه ای می باشد که با توجه به بهینه کردن مصرف هوای ورودی منجر به کاهش هزینه ها میشود که همین خصوصیت در نهایت منجر کاهش چشمگیر هزینه ها میگردد.

کاربرد پمپ دیافراگمی آرگال مدل MISTRAL در صنایع

 

دریافت کاتالوگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *